Darba piedāvājumi

Viens no Latvijas vadošajiem kultūras nozares uzņēmumiem - VSIA “Latvijas Koncerti” (40003374610), aicina darbā tehnisko projektu vadītāju (uz nenoteiktu laiku). Meklējam komunikablu un enerģisku kolēģi, kurš vēlas strādāt dinamiskā un radošā darba vidē, nodrošinot koncertu, festivālu un citu ar mūziku saistītu pasākumu tehnisko apkalpošanu.

Galvenie pienākumi:
•    plānot un īstenot pasākumu norises vietu tehnisko iekārtošanu (t.sk. ārpus Rīgas);
•    veikt pasākumu tehnisko pārraudzību pasākuma laikā;
•    vadīt uzņēmumam piederošos transportlīdzekļus, nodrošināt uzņēmuma koncertos un pasākumos iesaistīto mākslinieku un instrumentu transportēšanu;
•    veikt saimnieciskus darbus uzņēmuma biroja darbības nodrošināšanai.

Prasības:
•    labas autovadīšanas prasmes (B kategorija);
•    augsta stresa noturība un fiziska izturība;
•    spēja loģiski un tehniski domāt, veicot kompetencei atbilstošus tehniskos darbus;
•    labas plānošanas un sadarbības prasmes;
•    precizitāte un augsta atbildības sajūta;
•    teicamas latviešu valodas zināšanas (gan rakstiski, gan mutiski), angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
•    labas zināšanas darbā ar lietojumprogrammu Microsoft Office (Word, Excel) un prasmes izmantot interneta pārlūkprogrammu sniegtos pakalpojumus, t.sk., Google e-pastu, kalendāru, izklājlapas un dokumentus;
•    par priekšrocību tiks uzskatīta muzikālā izglītība un/vai darba pieredze pasākumu organizēšanas nozarē.

Piedāvājam:
•    atalgojumu EUR 1300 pirms nodokļu nomaksas;
•    apmaksātas mobilā telefona sarunas;
•    veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
•    darba vietu komfortablā birojā Rīgas centrā;
•    iespēju satikt un strādāt ar pasaulē atzītiem Latvijas un ārvalstu māksliniekiem.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Tehnisko projektu vadītāja/-as vakance” lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi vakances@latvijaskoncerti.lv līdz 2024. gada 24.aprīlim. Tālrunis informācijai: 67205491.

To top